ASBUD REMONTY – prace elewacyjne, docieplenia budynków, usługi remontowe, wykończenia wnętrz.

Jesteśmy rodzinną firmą, istniejącą na rynku od 1995 r. Od samego początku głównym profilem naszej działalności było budownictwo i remonty. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów, zdobywając coraz większe doświadczenie i poszerzając swoje kwalifikacje. Wiemy, jak ważną decyzją w Państwa życiu jest decyzja o budowie, czy remoncie domu. Oferujemy Państwu naszą pomoc i wiedzę na wszystkich etapach realizacji. Kiedy zaczynacie planować, służymy radą, przygotowujemy projekt, proponujemy najwyższej jakości materiały i sprawdzone rozwiązania. Podejmujemy się zarówno całościowych realizacji obiektów budowlanych, jak i prac elewacyjnych, dociepleń, remontów i prac wykończeniowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę budowlaną, profesjonalny sprzęt i własną mieszalnię farb. Dbamy o rzetelną i terminową realizację projektu. Sięgamy po tradycyjne technologie, ale nasze spojrzenie jest nowoczesne.

Budujemy dla Państwa i Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Firma ASBUD REMONTY specjalizuje się w pracach elewacyjnych, dociepleniowych, usługach remontowych i wykończeniach wnętrz. Wykonujemy każdego typu elewacje. Kładziemy tynki tradycyjne, tynki cienkowarstwowe i mieszanki tynkarskie. Docieplamy budynki metodą lekko mokrą, lekko suchą, izolacją wewnątrz ściany, jak również systemem okładzin elewacyjnych wentylowanych. Wykorzystujemy styropian, wełnę mineralną, polistyren oraz celulozę. Podejmujemy się prac towarzyszących pracom elewacyjnym, takich jak orynnowanie, czy wymiana stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe.
Zrobimy o co poprosisz. Wyburzymy niepotrzebne ściany i postawimy właściwe. Pomalujemy je, a w łazience położymy glazurę. Wylejemy podłogę, położymy panele podłogowe lub terakotę. Zabudujemy wnęki, zamontujemy meble, wykonamy biały montaż i podwieszany sufit. Nie zapomnimy też o hydraulice i elektryce. Wszystko – według Państwa potrzeb i projektu.

Oferując Państwu prace elewacyjne, docieplenia budynków, usługi remontowe i wykończenia wnętrz gwarantujemy:

  • naszą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie,
  • wykwalifikowaną kadrę pracowników,
  • profesjonalny sprzęt,
  • najwyższą jakość materiałów,
  • rzetelność i terminowość,
  • sprawdzone technologie,
  • nowoczesne rozwiązania.